Rodzaje orgazmu

0
960

Istnieją trzy podstawowe typy orgazmu dla kobiet. Większość kobiet może osiągnąć orgazm poprzez stymulację łechtaczki palcami, seks oralny lub wibrator.

Orgazm pochwy obejmujący macicę i układ rozrodczy można osiągnąć poprzez stymulację punktu G. Punkt G to gąbczasta masa tkanki, która puchnie po stymulacji. Wciąż jest nieuchwytny dla wielu kobiet, ale można go znaleźć kilka cali w pochwie na przedniej ścianie. Stymulacja punktu G może powodować intensywniejszy, głęboki orgazm.

Mieszane orgazmy są połączeniem stymulacji łechtaczki i punktu G. Mogą one powodować jedne z najpotężniejszych orgazmów, którym często towarzyszy wytrysk kobiet.

Wielokrotny orgazm to seria orgazmów, które mają miejsce w krótkim okresie czasu i mogą się zdarzyć przy każdym orgazmie. Po pierwszym punkcie kulminacyjnym kobieta może mieć kolejne wielokrotności, w których zatrzymuje się na krótki okres, a następnie stymulacja jest kontynuowana, lub może mieć kolejne wielokrotności, w których nie ma przerwy w podnieceniu.

Jednoczesny orgazm ma miejsce wtedy, gdy kilka orgazmu jednocześnie. To może być wspaniałe doświadczenie, choć prawdopodobnie nie jest to coś, co powinieneś robić za każdym razem, gdy się kochasz, połowa zabawy z orgazmu to patrzeć, jak twój partner je ma.

Mózg jest największym narządem płciowym i dlatego niektórzy ludzie mogą osiągnąć punkt kulminacyjny bez stymulacji narządów płciowych. Spontaniczny orgazm lub orgazm pozagenitalny ma miejsce, gdy kobieta ma erotyczne myśli i fantazje, dopóki nie osiągnie orgazmu.

Nocne orgazmy lub mokre sny są kolejnym rodzajem indukowanym przez mózg podczas snu.

Wydłużony orgazm to pojedynczy orgazm, który utrzymuje przyjemne doznania kulminacyjne przez pewien czas. Długość orgazmu może być zwiększana w czasie i może trwać godzinę lub dłużej.

Rozszerzony orgazm jest ścieżką poszerzania zarówno zmysłowej świadomości, jak i świadomości podczas przyjmowania stymulacji narządów płciowych. Jest odczuwany jednocześnie w ciele, umyśle, emocjach i duchu. Celem (i celem) otrzymania rozszerzonego orgazmu jest po prostu odczuwanie jak największej przyjemności.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.