Odgrywanie ról – czy to dobry pomysł na zabawy łóżkowe?

0
1258

Słowo o seksownych materiałach – niektórzy uwielbiają lateks i skórę. Dowiedz się, co może polubić Twoja „ofiara”, i wykorzystaj to w jak największym stopniu.
Oczywiście, jeśli pójdziesz do lokalnego sklepu dla dorosłych po kostium, możesz znaleźć jeszcze więcej ciekawych opcji. Tylko nie włączaj się zbytnio w garderobie.
Początek pokusy
Zrozumienie, że przygotowujesz scenę do spotkania seksualnego, da ci świetne pomysły na rozgrywanie jej tak długo, jak to możliwe.
Jeśli możesz, możesz zasugerować swoje plany na długo przed faktyczną datą. Na przykład, możesz chcieć wysłać wskazówki – np. Zestaw kajdanek lub szmatkę do czyszczenia. Oczywiście też chcesz być dyskretny.
Jeśli porozmawiasz z wyprzedzeniem, zechcesz zostawić małe wskazówki na temat swoich planów. To z pewnością sprawi, że ich umysł i serce przyspieszą (między innymi).
Wyjście
Po ustawieniu musisz rozpocząć część. Poproś partnera na wieczór, aby przeniósł się we właściwe miejsce, a następnie przerzucił się na swój „sprzęt”.
Możesz zacząć od muzyki, gdy wychodzisz, lub cokolwiek innego, co może pomóc w ustaleniu nastroju. Wyrusz w pole widzenia i rozpocznij swój akt.
Zapomnij na chwilę, kim jesteś i stań się bardziej seksowną wersją. Upewnij się, że również odgrywają swoją rolę. Chociaż poddanie się swoim urokom z pewnością nie będzie zbyt strasznie trudne.
Uświadom sobie, że w końcu będziesz uwodzić drugą osobę, a to nieuniknione.
Rozumiem to…
Nie każdy będzie idealnym wspólnikiem aktorskim podczas odgrywania ról. I możesz się śmiać lub wyrwać ze swojej postaci.
Ale to jest jak mięsień. Jeśli nadal próbujesz, stajesz się coraz lepszy.
Zdaj sobie sprawę, że Twoja fantazja lub jej fantazja może nie zadziałać za pierwszym razem kilka razy, więc porozmawiaj o tym, co może pójść lepiej lub co można zrobić, aby uczynić ją mniej humorystyczną i bardziej erotyczną.
Praktyka rzeczywiście czyni mistrza.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.