Strona głównaUncategorizedMasaż Nuru – kiedy warto się na niego zdecydować?

Masaż Nuru – kiedy warto się na niego zdecydować?

Salony masażu zapraszają chętnych na różnego rodzaju procedury. Można zapisać się na sesje w pojedynkę albo we dwoje – z ukochaną osobą. Istnieje także masaż, który budzi szczególne zainteresowanie mężczyzn. To pochodzący z Japonii masaż Nuru.

Kobiety mają dla siebie wspaniały, otwierający na nowe doznania masaż Yoni, natomiast panowie mogą przekonać się, jak wiele korzyści niesie ze sobą masaż Nuru. Pod tym tajemniczym określeniem kryje się bardzo zmysłowy, a jednocześnie rozluźniający rytuał, który cieszy się coraz większym powodzeniem wśród klientów salonów masażu. Kiedy warto się na niego umówić?

Czym jest masaż Nuru?

Niektórzy twierdzą, że masaż Nuru to inna nazwa masażu erotycznego, a to odstrasza bardziej zamknięte lub nieśmiałe osoby. Nie sposób ukryć, że zalicza się do odważniejszych form masażu, gdyż w jego trakcie zarówno masowany, jak i masażystka są w negliżu, dodatkowo ich ciała pokrywa warstwa olejku. Masaż odbywa się przy użyciu rąk oraz pozostałych części ciała – specjalistka może ocierać się o skórę klienta np. piersiami albo brzuchem.

Procedura relaksuje, odpręża, a także wspaniale nawilża za sprawą używanego w jej trakcie olejku. Nie bez powodu jej azjatycka nazwa oznacza „śliski”.

Nuru, czyli masaż dla panów (i nie tylko)

Jeden z mitów krążących wokół masażu Nuru dotyczy płci masowanych ludzi. Mimo iż wiele osób tak sądzi, z procedury może skorzystać każdy chętny, nie tylko mężczyźni. Niemniej rzeczywiście to oni stanowią znaczną część (o ile nie większość) klientów zapisujących się na taką sesję. Umawiają się na nią ci, którym brakuje bliskości oraz kontaktu z drugim człowiekiem. Niektórzy poświęcają praktycznie cały swój czas na pracę, przez co nie starcza im go na nawiązywanie trwałych relacji. Inni z jakichkolwiek powodów nie mają przy sobie nikogo, z kim mogliby zaspokajać potrzeby kontaktu. Masaż dla panów (bądź kobiet) pełni w takich sytuacjach wręcz terapeutyczną funkcję. Nie tylko zapewnia bliskość, lecz również odprężenie.

Masaż Nuru może być także ciekawym urozmaiceniem pożycia par. Umawiają się na niego nie tylko single stęsknieni za dotykiem.

Gdzie można umówić się na Nuru?

Jak każdy tak intymny rytuał, również Nuru wymaga od przeprowadzających go osób umiejętności. Nie we wszystkich salonach znajdziemy tego typu usługę, prócz tego nie wszędzie można liczyć na profesjonalne podejście. Dlatego warto starannie przejrzeć ofertę gabinetów, aby być zadowolonym z seansu. Panom, którzy chcieliby przekonać się, jaki potencjał kryje w sobie masaż Nuru Warszawa ma do zaproponowania szereg wyspecjalizowanych placówek. Wśród nich na uwagę zasługuje Tantric Paradise, renomowany salon masażu. Jego kadra to doświadczone, znakomicie wykwalifikowane masażystki, podchodzące do swojej pracy z pasją oraz wyczuciem.

Nuru może sprawić, że mężczyzna nabierze pewności siebie, odkryje w sobie pokłady wewnętrznej siły. Może również po prostu niezwykle przyjemnie spędzić czas, zrelaksować się oraz zapomnieć o trudach codziennych obowiązków. Niezależnie od powodów, warto chociaż raz umówić się na ten masaż.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne