Gadżety erotyczne sterowane telefonem. Jak to działa?

0
1379
Gadżety erotyczne pod różną postacią mają za zadanie dostarczać nam przyjemności, jak również urozmaicać życie seksualne. Rynek gadżetów erotycznych jest bardzo rozwinięty, a tworzenie nowoczesnych urządzeń napędza dodatkowo rozwój technologii i powszechność Internetu. Nowością na rynku są gadżety erotyczne sterowane telefonem. Na czym opiera się ich działanie i co warto o nich wiedzieć?

W jaki sposób działa gadżet erotyczny sterowany telefonem?

W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwią już związki na odległość. Często zdarza się też, że jeden z partnerów często udaje się w podróże służbowe i nie ma go na miejscu. Nie oznacza to na szczęście, że musimy rezygnować z bliskości, chociaż ta bliskość jest wówczas w odrobinę innym wydaniu. Nowoczesne gadżety erotyczne sterowane aplikacją pozwalają utrzymać temperaturę między kochankami i dostarczyć namiastkę bliskości i intymności. Gadżety erotyczne, których działanie oparte jest na technologiach wykorzystują połączenie WI-Fi i Bluetooth. Za pomocą dedykowanej aplikacji możemy sterować pracą gadżetu, którego używa druga osoba. Niektóre z gadżetów przeznaczonych dla dwóch osób współpracują ze sobą w czasie rzeczywistym. Dla jeszcze większych doznań, poza samym gadżetem i połączeniem, warto wykorzystać kamerkę internetową. Przyjrzyjmy się, jakie tego rodzaju zabawki erotyczne możemy znaleźć w dobrych sklepach z takim asortymentem?

Wibrator sterowany aplikacją Vibease

To nowoczesna zabawka, której sterowanie występuje w wersji na telefon z Androidem i iPhone. Unikatowy stymulator dla kobiet doskonale pobudza miejsca intymne. Specjalne wyprofilowanie do najbardziej wrażliwych miejsc umożliwia przeżywanie niesamowitych doznań. Jest to urządzenie bardzo dyskretne i zmysłowe, można je nosić i nie wymaga przytrzymywania, więc można sobie wyobrazić jakie wspaniałe doznania czekają po jego zastosowaniu! Zarówno producent, jak i użytkownicy przygotowali listę fantazji, które można wybrać z listy w aplikacji. Aby użyć wibratora, należy podłączyć go do telefonu, wybrać fantazję i założyć na uszy słuchawki. Można go używać samodzielnie bądź z partnerem, który może wysyłać wibracje z dowolnego miejsca. Wibrator w wersji na Androida i iPhone dostaniemy w sklepie erotycznym Gorlen.

Zdalnie sterowany pierścień na penisa

Picobong Remoji Lifeguard Ring Vibe Black PicoBong to nowoczesny, rozciągliwy pierścień na penisa wykonany z silikonu. Ten erotyczny gadżet wzmacnia doznania i wydłuża czas wzwodu, dzięki partnerzy mają zapewnioną niezwykłą przyjemność. Posiada aż 6 programów i ładowarkę USB w zestawie. Można nim sterować zdalnie do 12 metrów, więc to idealna zabawka pozwalająca urozmaicić łóżkowe igraszki. Do sterowania pierścieniem niezbędny jest Bluetooth oraz aplikacja REMOJI. Po sparowaniu gadżetu z telefonem możemy dowolnie zmieniać program pracy i kontrolować prędkość wibracji.

Zdalnie sterowane kulki Gejszy

Kulki Gejszy to wynalazek nie tylko erotyczny, ale również zdrowotny. Mięśnie dna miednicy z czasem słabną, a dzięki takiemu gadżetowi można ćwiczyć ich wytrzymałość i siłę ucisku. Kulki Gejszy występują w wersji tradycyjnej, a także w nowoczesnej odsłonie –  specjalna, darmowa aplikacja posiada zestaw ćwiczeń mających na celu wzmocnienie tej partii mięśni. Za jej pośrednictwem można więc przeprowadzać ćwiczenia. Gadżet jest idealnie dopasowany do ciała kobiety i posiada wbudowaną technologię sensoryczną. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele Magic Motion Smart Kegel Master Balls Purple Magic Motion oraz Lovelife by OhMiBod Krush App Connected Bluetooth Kegel Lovelife by OhMiBod.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.