Chcesz poczuć się seksownie?

0
1377

Czego potrzebujesz? Na początek potrzebujesz maszynki do golenia i żelu do golenia. Użyj zupełnie nowej maszynki do golenia; nawet nie zawracaj sobie głowy golarkami elektrycznymi! I nie używaj kremu do golenia, którego używasz do twarzy, zdobądź taki, który jest przeznaczony do skóry wrażliwej lub do użytku kobiecego.

Zbierz swoje rzeczy i przejdź do łazienki. Lepiej najpierw przycinaj dłuższe włosy, zanim zaczniesz je robić, aby praca była dla Ciebie łatwiejsza. Umyj obszar ciepłą wodą i dokładnie spień żelem do golenia.

Jak sobie z tym radzisz? Możesz zacząć od golenia części nad członkiem. Pamiętaj, aby golić się pod ziarnem (od dołu do góry); zapewni ci najbliższe, najbardziej płynne golenie. Delikatnie pociągnij penisa, aby łatwiej poruszać się po okolicy. Następnie pociągnij go z obu stron, aby dostać się do narożników.

Teraz jesteś gotowy, aby zrobić swoją mosznę. Rozciągnij skórę, delikatnie wykonując brzytwę równymi ruchami. Możesz dotrzeć do obszaru pod, ciągnąc całą paczkę, trzon i wszystko, do dolnej części brzucha. Poczuj skórę i ogol miejsce, które mogłeś przegapić. Voila! Właśnie powiększyłeś swoją paczkę. Dlaczego nie pomyślałeś o tym wcześniej?

Pamiętaj, aby się delikatnie golić i skupić na tym, co robisz (wyłącz grę w koszykówkę / piłkę nożną), aby uniknąć niepożądanych wypadków. Ale kiedy już to robisz, możesz także ogolić sąsiedni obszar u góry nóg, a może także pod pachami i klatką piersiową.

Spłucz łagodnym środkiem do mycia ciała i zadbaj o dobre spienienie okolicy łonowej (a może nawet klatki piersiowej i ciała) i zmyj wszelkie zabłąkane włosy. Możesz również użyć peelingów do ciała, aby usunąć martwe komórki skóry, które powodują swędzenie.

Osuszyć, klepiąc właśnie ogolony obszar czystym ręcznikiem lub ściereczką. Noś bokserki dla właściwej wentylacji. Aby złagodzić swędzenie, nałóż balsam, puder dla dzieci lub krem ​​przeciw świądowi. Nie musisz tego robić codziennie, może raz lub dwa razy w tygodniu. Teraz możesz wypróbować to na swojej dziewczynie i sprawdzić, czy zauważy dodatkowe cale, które właśnie zyskałeś!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.